The Secret po polsku – dla miłośników Prawa Przyciągania

5 października 2008 at 11:03 3 Komentarze

Sądzę, że wszystkich miłośników książki (i filmu) The Secret zainteresuje informacja, że polska biblioteka nt. Prawa Przyciągania powiększa się.
W sierpniu ukazała się na polskim rynku książka pt. „Proś, a będzie ci dane” autorstwa Ester i Jerry Hicks. W USA książka sprzedała się do tej pory w ilości ponad miliona egzemplarzy. Małżeństwo Hicks propagowało ideę Prawa Przyciągania już 20 lat przed tym, jak Rhonda Byrne wymyśliła fantastyczny sposób na sprzedanie tego tematu w postaci świetnie zrobionego filmu.

Państwo Hicks wydali do tej pory ponad 700 różnego rodzaju pozycji nt. Prawa Przyciągania (książki, DVD, CD, szkolenia e-learning), ale prawdopodobnie nie mieli takich, jak Rhonda siły przebicia i znajomości w świecie show business’u.  A może po prostu nie zależało im tak bardzo na sukcesie komercyjnym. Twierdzą bowiem, że ideę Prawa Przyciągania otrzymali w ramach przekazu channelingowego od istoty wyższej o imieniu Abraham. Dlatego też ich strona domowa nazywa się właśnie tak, a nie inaczej:
http://www.abraham-hicks.com/lawofattractionsource/index.php

Oprócz pozycji „Proś, a będzie ci dane” dostępna jest również polska wersja książki „Prawo Przyciągania”, do której słowo wstępne napisał nie kto inny, jak Neale Donald Walsch, autor niezwykle inspirującego cyklu książek pt. Rozmowy z Bogiem.

 

Obydwie w/w książki małżeństwa Hicks można znaleźć np. TUTAJ

Ja natomiast mam dla wszystkich niespodziankę w postaci bezpłatnego 50-stronicowego fragmentu książki „Proś, a będzie ci dane”:

pobierz bezpłatny fragment książki 

 

Ponadto w październiku ma się ukazać na polskim rynku kolejna pozycja dotycząca Prawa Przyciągania i zasad prezentowanych w filmie The Secret.  Tym razem będziemy mogli poznać bliżej Michael’a J. Lossier. Tytuł książki nie jest odkrywczy, bo brzmi … „Prawo Przyciągania” 🙂 Czytałem ją w oryginale (przetłumaczonym dotychczas na 27 języków) i sądzę, że to co wyróżnia Michael’a Losier, to wyjątkowe poczucie humoru, jak również praktyczne wskazówki podpowiadające, jak można przekazać ideę Prawa Przyciągania dzieciom. Strona domowa Michaela’ znajduje się pod tym adresem: http://www.lawofattractionbook.com/

 

 

Ponadto pisząc o polskich zasobach związanych z tematem Prawa Przyciągania koniecznie należy wymienić książkę „Naukowa metoda wzbogacania się”. Autorem oryginału, który powstał już ponad 100 lat temu jest Wallace D. Wattles, natomiast jej przekładu na j. polski dokonał Wojciech Diechtiar. Bezpłatny, ponad 100-stronicowy e-book dostępny jest na blogu Wojtka.

pobierz „Naukową metodę wzbogacania się”

Wojtek pracuje też nad tłumaczeniem innej pozycji, która położyła podwaliny pod sukces filmu „The Secret”. Mam tu na myśli „The Master Key System” autorstwa Charlesa F. Haanela opublikowany 80 lat temu. Pierwsze 18 stron tłumaczenia czeka na Ciebie również na blogu Wojtka.

pobierz pierwszy fragment „Systemu Klucza Uniwersalnego”

 

 

Na koniec, dla wszystkich tych, którzy nie widzieli jeszcze filmu „The Secret” zamieszczam jego pełną oryginalną wersję.

 

Pełna wersja The Secret po polsku (z polskimi napisami)

Inne źrodło jest tutaj

 

 

Zobacz także:

The Secret – 2 elementy, o których mało kto wspomina

Co wspólnego z rozwojem osobistym ma teoria Einsteina?

A co, jeśli nie możesz nic zrobić, żeby się zmienić?

Nasz mózg – najpotężniejszy komputer świata

The Secret 2 – „The Opus Movie” już dostępny

Geniusz jest w Tobie

0,75 czyli potęga Życia

 

Entry filed under: bogactwo, rozwój osobisty. Tags: , , , , , , , .

Życie na wesoło Jak zbudować skuteczny zespół

3 Komentarze Add your own

 • 1. stats  |  10 stycznia 2009 o 13:39

  Miło

  stats

  Odpowiedz
 • 2. johny-max  |  25 listopada 2009 o 08:00

  A ja sie nie zgodze…

  Odpowiedz
 • 3. Kasia  |  7 grudnia 2009 o 17:36

  Witam,
  jeśli o przyciąganiu mowa… Jest dostępna jeszcze jedna pozycja w języku polskim pod tytułem „Prawo przyciągania” (a jakże! :), tym razem autorstwa Joe Vitale. Przeczytałam. Wiele w niej informacji na temat osobistych przeżyć autora związanych z tym tematem. Są też wskazówki jak stosować prawo i „oczyszczać” się. Myślę jednak, że sceptyków książka może nie przekonać. Jest trochę chaotyczna i pozostawia wiele pytań. Film „The Secret” jest o wiele mocniejszą dawką motywacji.

  Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


Archiwum

Tańcząc z Życiem - blog Ryszarda Skarbka w katalogu Gwiazdor
Katalog stron na MCportal.pl
Rozwój Osobisty

Blog Stats

 • 719 184 hits

%d blogerów lubi to: